MURAT SARIKAHYA - 31/05/2009 tarihinde yazdı :
canım kardeşim...çok özelsin,çok güzelsin,çok başarılısın..eminim zirvelere çıkacaksın..her şey tertemiz kalbince olsun..babam seninle çok gurur duyardı..hayatta olsa "muvaffakiyetler oglum derdi...bende sana diyorumki "muvaffakiyetler" kardeşim..canım..

METE ÇAĞAN - 31/05/2009 tarihinde yazdı :
insanlar gülüyordu de... trende vapurda otobüste.... yolun açık olsun kardeşim.. :)))

R0SEE - 26/05/2009 tarihinde yazdı :
burak sarıkahya ismini az önce ebru akelin programında gördüm.harika süper ilk kez duymuş biri olarak çok etkilendim.şarkılar çok çok iyi... daha iyi yerlere gelmen dileğiyle..

HASAN SARIKAHYA - 22/05/2009 tarihinde yazdı :
kardeşim öncelikle hayırlı olsun. demolarını dinledim gerçekten çok çok güzel. başarılarının devamını dilerim.

TAY TAY - 22/05/2009 tarihinde yazdı :
parklar sensiz boş kalsa da olman gerektiğin yerdesin artık.. yani sahnede.. tebrikler kankæ her şey dilediğince... dipnot : sitenin başında çok güzel dönüyosun kankæææ.. hastasıyım..

BAHŞENDE - 22/05/2009 tarihinde yazdı :
kendisini 3 yıl önce tanıdım..müzik onun tutkusu yeteneği silahı inancı ise herşeyi. sadece müzik alanında diğil tiyatral anlamda da çokkk yeteneği olan tam bir görsel şovdur burak sarıkahya. herkes onunla muhakkak bir sohbet ortamı yakalayabilse keşke..gelebildiğin her noktada seni sevmekten ve arkadaşın olmaktan her zaman gurur duyacağım...ve burak sizlerleee:)

FATMA PELİN CİHAN - 14/05/2009 tarihinde yazdı :
sabretmenin ve hiç durmadan çalışmanın, tüm zorluklara göğüs germenin ama en çok da inanmanın sonunun başarıya ulaşmak olduğunun en güzel örneğisin sevgili kardeşim. öyle bir inanç ki bu, insan, onu göremese bile en büyük desteğinin her zaman yanında olduğunu hissedebiliyor. umarım çıktığın yolda her şey gönlünce olur ve umarım başarıya ve sevgiye, dostluğa olan inancını hiç bir zaman yitirmezsin.

A.SEMİH ENSEZGİN - 14/05/2009 tarihinde yazdı :
harikasın hiç durma devam et kardeşim, hayatta herşey gönlünce olsun...hep mutlu hep dost kal.

ONUR NAKİPLER - 14/05/2009 tarihinde yazdı :
burakcim, oh be kardesim sonunda be :) albumun hakettigi yeri alacaktir merak etme sen.. sana yurektan basarilar diliyorum

GİZEM ÖNGÖR - 13/05/2009 tarihinde yazdı :
burak abi süppersin ya sesine bayıldım albüm tam anlamıyla harika :)